Urlop z partnerem czy z kumpelą?

Urlop z partnerem czy z przyjaciółką?
Gdy jesteś na wakacyjnej wycieczce, długiej podróży, czy innego rodzaju urlopie – na pewno zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W następstwie tego z kim wolisz podróżować? Twoja kochająca druga jedna druga czy Twoi szaleni oraz humorystyczni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań warto rozważyć atuty i defekty.

kobieta zrelaksowana

Turystyka z kumpelą – zalety
Jeżeli wczasy są na plaży, na kempingu czy też pokrewnych okolicznościach – wiele osób zdecydowanie wybiera podróż z przyjaciółmi, z jakimi są w stanie przeżyć bajeczne przygody. Jest tak wiele ekscytujących oryginalnych rzeczy do odkrycia, a najlepsze jest to, iż macie takie same zainteresowania jakimkolwiek tematem. To również całe wiele idealnego czasu na rozmowę podczas podróży. Możecie wymieniać się radami oraz sztuczkami – w ostateczności przyjaciele są o wiele bardziej otwarci. Jest także mniej stresu, więcej swobody oraz bardziej spontanicznie.

Podróżowanie z partnerem – walory
Oczywistych plusów podróżowania z partnerem zamiast z przyjaciółmi naturalnie nie wypada z nikim omawiać i nikomu tłumaczyć. Jednak w pewnych sytuacjach wady takiego rozwiązania nie dla wszystkich są wystarczająco oczywiste np. będąc na urlopach z przyjaciółką nie powinieneś cały czas troskać się o to, czy wyglądasz jak perfekcyjna wersja, dbać o znakomicie gładką skórę, czy nienagannie ułożone włosy. Masz prawo pozwolić sobie na więcej lenistwa. Ostatecznie jednakże przyjaciółka nie zapewni Tobie tych gorących nocy oraz romantycznych momentów. Powinieneś sama w następstwie tego zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Ci bardziej oraz w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.

Podobne artykuły